Paranız için En Yüksek Faiz Veren Bankalar ( 2019 )

25.02.2019
293
A+
A-
Paranız için En Yüksek Faiz Veren Bankalar ( 2019 )

Paramızı değerlendirmek ve bankalar üzerinden yüksek faiz imkanlarından yararlanmak isteriz. Çoğumuzun kredi çekerek bankaya borçlandığı, bir çoğumuzun ise hazırda olan paramızı faize vererek kazanmak istememiz kadar doğal bir durum yoktur. Paramızı en iyi hangi bankada değerlendirebiliriz ? hangi bankalar bize daha çok vadeli hesap üzerinden para kazandırır ? bunların incelemesini detaylı bir şekilde sizler için hazırladık.

En yüksek faiz veren banka 2019 yılında’da sınırlı sayıda değil. Her yıl olduğu gibi yeni yılda’da bankalar müşterileri için kazançlı seçenekler sunuyor. Her bankanın kendine özel faiz oranlarından dilediğimizi seçerek paramızı istediğimiz gibi değerlendirme şansına’da sahip olmak elimizde. Bunun için en yüksek faiz imkanı sunan bankayı tercih ettikten sonra her ay düzenli bir şekilde faizimizi harcayabiliriz. Emekliliğin çok zor olduğu bu dönemde paranızı bu tarz birikim yoluna yatırarak gelecek olan faizi ana paranız eksilmeden kullanabileceğinizi unutmayın. En yüksek faiz getirisine sahip olmanız için araştırdığımız bankaları aşağıda detaylı bir şekilde bulacaksınız. Bu sayede dilediğiniz gibi vadeli mevduat hesabı açabilir ve kazanmaya zaman sınırı olmadan başlayabilirsiniz.

En Yüksek Faiz Veren Bankalar

Sizler için Türkiye’de faaliyet gösteren tüm bankaların aylık ve yıllık faiz getirisini listeledik. Listeden dilediğiniz bankayı seçerek başvuruda bulunabilir, paranızı değerlendirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

  

Banka

Hesap İsmi

Faiz Oranı

Fibabanka

Kiraz Hesabı


%24

 

Alternatif Bank   VOV Hesap


%23,75

 


İng Bank

 E Turuncu Hesap


%23

 


Yapı Kredi

Vade Dönüşüm


%21,60

 


Akbank


Mevduat


%20,75

 


Halkbank


E-Mevduat


%20

 


Enpara.com

Vadeli Mevduat Hesabı


%20

 


DenizBank

E-Mevduat


%19,50

 


Garanti Bankası

E-Vadeli Hesap


%19,25

 


CepteTeb

Vadeli Hesap


%19

 


Ziraat Bankası

Mevduat Hesabı


%18,50

QNB Finansbank

E-Vadeli Hesap


%18

 


İş Bankası

Şubesiz Vadeli Mevduat


%18

 


Vakıfbank

E-Vadeli Mevduat


%17

 

Odeabank

Oksijen Hesap


%24

 

 

Şekerbank Vadeli Mevduat


%20

Yukarıda karşılaştırdığımız aylık faiz oranlarına göre yatıracağınız parayı hesaplayabilir, ayda ne kadar gelir elde edebileceğinizi bankaya gitmeden önce karşılaştırarak öğrenebilirsiniz.

Reklam
bilgin
bilgin
Kredi ve finans sektöründe edindiğim deneyim ve bilgiler sayesinde ziyaretçiye ne aradığını düşündürmeden bilgiler sunmayı hedefliyorum. Boş zamanlarımda faydalı bilgiler sunarak sorun yaşayan kişilere pratik ve kesin çözümler sunuyorum. Kredi ile ilgili yaşanan sıkça sorunları analiz ediyor, çözümlerini tüm ziyaretçiler için paylaşarak kolaylıkla işlerini çözmeleri için çaba gösteriyorum. Uzun zamandır İnternet sektöründe edindiğim bilgiler ışığında her insanın neler ile ilgili sorun yaşadığını tespit ederek sorunlarına çözüm olmak istiyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.