Türkiye’de Güncel Senetle Para Veren Yerlerin Listesi 2019

26.02.2019
269
A+
A-
Türkiye’de Güncel Senetle Para Veren Yerlerin Listesi 2019

Bankalar ile yaşanan sorunların büyümesi sonrası senetle para veren yerler 2019 yılında’da hız kesmeden büyük ilgi görmeye devam ediyor. İnsanlar bankalarda kara listeye girdikleri zamanda tek çarenin senetle alınabilecek borç paralar olduğuna inanıyor.  Eğer sizde bankalar ile sorun yaşayanlar arasında iseniz sizin için elden borç verenler ve faktöring firmaları hakkında detaylı bilgiye aşağıdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sizin için büyük bir titizlik ile araştırdığımız borç veren firma ve kişiler sayesinde sizde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Elden veya faktöring firmalarından alacağınız paralar sizin bir zaman işinizi görecektir. Bu şekilde alacağınız borç için dikkatli adımlar atmalı ve bilindik yerleri tercih etmelisiniz. Sosyal medya ve benzeri paylaşım ortamlarında sizlere çeşitli bahaneler üreterek para veriyoruz diyenlere itibar etmeyiniz. Her hangi bir şekilde borç almanız gerekiyor ise araştırmalarınızı iyi yapmalı ve güvenilir yerlerden almalısınız. 2019 yılında sizin için elden ve senetle borç veren yerleri detaylı bir şekilde aşağıda bulacaksınız.

Güvenilir Senetle Para Veren Yer Bulmak

Eskiden insanlar elden borç alırken senet imzalamaz ve söze dayalı hareket ederdi. Son zamanlarda yaşanan ödeme sıkıntılarından dolayı insanlar senet ile borç alıp vermeyi daha sağlıklı bulmaya başladı. Hem alacaklı hemde verecekli’nin parayı zamanında vermesi için en garanti yöntemler arasında senet bulunuyor. Durum böyle olunca insanlar bankadan çekemediği parayı artık resmi faktöring ve kuruluşlardan temin etme imkanına sahip oldular. Sizlerin güven sağlaması durumunda borç verebilecek olan firmalar hakkında ayrıntılı bilgi hazırladık ve aşağıda sizler için sıraladık. İnceleyerek sizlerde nakit ihtiyacınızı karşılamak için her hangi birisini tercih edebilirsiniz.

Senetle Borç Para Verenlerin İletişim Bilgileri

Bankalar ile yaşadığınız problemler nedeni ile bu yazımızı okuyor ve nakit ihtiyacınızı karşılamak istiyorsunuz. Bunun için size hazırladığımız nakit para alabileceğiniz yerleri burada bulacaksınız. Firma isimleri ve adres bilgilerine kadar rahatça ulaşabilir, dilediğiniz zaman irtibat kurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Bu firmalar tamamen resmi olarak faaliyet gösterdiği için hiç bir korkuya kapılmanıza gerek yok. Tefeci veya benzeri kişilerden almamanız gereken senetle parayı bu firmalardan güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Ödemelerinizi düzenli yapmanız durumunda çalışacağınız firma ile devamlı nakit ihtiyaçlarınızı çözme şansına sahip olacaksınız.

Faktöring Firmalarının Adres ve Telefon Numaraları:

ACAR Factoring A.Ş.

Telefon : (212) 212 53 48-50-51
Faks No : (212) 266 53 95

Adres : Gazeteciler Sitesi / Keskin Kalem Sokak / NO:29 34394 Esentepe/İSTANBUL

ANADOLU Factoring A.Ş

Telefon : (216) 687 78 50
Faks No : (216) 659 10 50

Adres : Saray Mahallesi / Toya Sokak / NO:3 KAT:3 Ümraniye/İSTANBUL

ABC Factoring A.Ş.

Telefon : (216) 999 77 77
Faks No : (216) 331 09 48

Adres : Rüzgarlıçeşme Mahallesi / Kavak Sokak / Smart Plaza / NO:31/1/10 Beykoz/İSTANBUL

Yukarıda yer alan Faktöring firmalarını mesai saatleri içinde arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Reklam
bilgin
bilgin
Kredi ve finans sektöründe edindiğim deneyim ve bilgiler sayesinde ziyaretçiye ne aradığını düşündürmeden bilgiler sunmayı hedefliyorum. Boş zamanlarımda faydalı bilgiler sunarak sorun yaşayan kişilere pratik ve kesin çözümler sunuyorum. Kredi ile ilgili yaşanan sıkça sorunları analiz ediyor, çözümlerini tüm ziyaretçiler için paylaşarak kolaylıkla işlerini çözmeleri için çaba gösteriyorum. Uzun zamandır İnternet sektöründe edindiğim bilgiler ışığında her insanın neler ile ilgili sorun yaşadığını tespit ederek sorunlarına çözüm olmak istiyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.