Yapıkredi World Card Başvurusu Nasıl Yapılır ?

31.03.2018
346
A+
A-
Yapıkredi World Card Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yapı Kredi bankasından kredi kartı almak için yapmanız gereken adımları sizlere detaylı bir şekilde açıklamak istedik. Belirttiğimiz adımları doğru bir şekilde izledikten sonra sizlerde kolay ve pratik yoldan kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. En çok tercih edilen ve sizlere en çok para puan kazandıracak bu kart ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır. Her zaman ihtiyacımız olan bir kredi kartı için elimizi hızlı tutmalı ve bizim için en büyük fırsatlar veren bankalara başvuru yapmalıyız. Bu bankalar arasında verdiği hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile en üst seviyelerde bulunan Yapı kredi bankasını tercih etmenizde bir çok neden bulunmaktadır. Bu sayede harcadıkça kazandıran kredi kartınız sayesinde ister alışverişleriniz sırasında, ister iseniz’de akaryakıt istasyonlarında geçerli bonus puanları katlayarak harcamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Peki bu bankadan kredi kartı alabilmeniz için neler gereklidir ? Hangi işlemleri gerçekleştirerek kredi kartı başvurumuzun olumlu sonuçlanmasını sağlayabiliriz ? işte tüm bunların yanıtını aşağıda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvuru İşlemleri !

Öncelikle yapmanız gereken size en yakın Yapı Kredi bankası şubesine gitmek ve oradan sizden istenilen bilgileri doğrulayarak başvuru sözleşmesini imzalamak. Bu sayede bankanın incelemesi sonucunda size kredi kartı çıkıp çıkmadığını öğrenebiliyor, kısa zaman içinde kullanıma açtırarak alışveriş yapabileceğiniz kredi kartınızın adresinize veya bankaya teslim edilmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunun için kredi siciliniz temiz olmalı ve başvuru sırasında sizin için olumsuz sonuçlanmamalı. Düzenli bir gelire sahip ve bankalar ile sorun yaşamamış bir müşteri iseniz size en kısa sürede onay mesajı gelecek ve World Card Kredi kartınızı en geç 1 hafta içerisinde teslim alabileceksiniz. Aynı zamanda bu kart sayesinde harcadıkça büyük ödüller ve para puanı kazanabilecek, anlaşmalı tüm iş yerleri ve bayilerde dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

World Card Limit Arttırma !

Aldığınız kredi kartının limiti düşük ve ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ise bankanın müşteri hizmetlerini arayarak limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz. Genelde limit arttırımları otomatik olarak gerçekleştiği için belirli bir süre kullanmanız ve düzenli ödeme yapıyor olmanız gerekir. Aynı zamanda bankayı aktif olarak kullanıyor olmalı ve hesabınıza para giriş çıkışı sağlanması gerekmektedir. Bu sayede kredi kartı limitinizi bir telefon ile yada İnternet şubesi aracılığı ile arttırabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yükselteceğiniz limit sizi zorlamayacak kadar olmasını talep etmeli ve bütçenizi aşan harcamalardan sakınmalısınız. Bunun siciliniz için çok önemli olduğunu bir önceki yazımızda belirtmiş, ileride kredi yada başka bir işlem sırasında karşımıza çıkacağının altını çizmiştik. Size önerdiğimiz bu yöntemler sayesinde kolaylıkla limitinizi arttırarak dilediğiniz zaman taksitle alışveriş imkanlarından yararlanarak indirim kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

World Kart Özellikleri ve Faydaları

Özellikle pek çok yerde kullanabileceğimiz ve sınır bulunmayan bu kart sayesinde dilediğimiz yerden alışveriş yapabilir, biriken puanları güzel bir şekilde değerlendirebiliriz. Aynı zamanda yaptığımız büyük harcamaları aylık eşit taksitlere bölerek ay başında düşük miktarda kredi kartı ekstresi ödeme imkanlarından’da yararlanabiliriz. Zamanının büyük kısmını alışveriş ve gezilerde geçiren bir kişi iseniz mutlaka almanız gereken bu kart sayesinde bir çok fırsat ve kampanyalardan sınırsız bir şekilde yararlanabilir, harcadıkça bedava gelen bonus paraların keyfini çıkartabilirsiniz.

Reklam
bilgin
bilgin
Kredi ve finans sektöründe edindiğim deneyim ve bilgiler sayesinde ziyaretçiye ne aradığını düşündürmeden bilgiler sunmayı hedefliyorum. Boş zamanlarımda faydalı bilgiler sunarak sorun yaşayan kişilere pratik ve kesin çözümler sunuyorum. Kredi ile ilgili yaşanan sıkça sorunları analiz ediyor, çözümlerini tüm ziyaretçiler için paylaşarak kolaylıkla işlerini çözmeleri için çaba gösteriyorum. Uzun zamandır İnternet sektöründe edindiğim bilgiler ışığında her insanın neler ile ilgili sorun yaşadığını tespit ederek sorunlarına çözüm olmak istiyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.