Hafta Sonu Hangi Bankalar Açık ?

31.03.2018
346
A+
A-
Hafta Sonu Hangi Bankalar Açık ?

Hafta sonu hangi bankalar açık ? ulaşabileceğimiz ve şubeden para çekebileceğimiz bankalar ile ilgili tüm detaylara aşağıdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Genelde tüm bankalar hafta sonu resmi tatil olduğu için kapalı olurlar. Buna ek olarak bazı insanların büyük alışveriş merkezleri, özel yerler ve durumlar istisna olarak hafta sonu açık olmasını sağlayabilir. Her hangi bir bankada işi olan kişinin müşteri hizmetleri veya bankamatikler aracılığı ile bir çok işlemi gerçekleştirebildiği bilinmektedir. En sık uygulayabileceğimiz yöntemler arasında İnternet bankacılığı ve bize en yakın bankamatikler yer almaktadır. Bu sayede hem hafta sonu ve saat kısıtlaması olmadan dilediğimiz bankamatikten üst sınır olan günlük 1000 ile 1500 arası para çekim işlemi gerçekleştirebiliriz. Bunun dışından cep uygulaması sayesinde hesabımıza girerek hesaplar arası havale ve cep bank gibi işlemlerimizi pratik bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Hafta Sonu İşlem Yapan Bankalar !

Genelde hafta sonları hizmet veren bankalar için size en yakın Avm ve alışveriş merkezlerine gidebilirsiniz. Nerede ise her banka hafta sonu küçük bir şube aracılığı ile böyle yerlerde hizmet verirler. Müşterilerine ek olarak 1 gün hizmet kalitesi sunmakla beraber, bankalarda yapılabilecek tüm işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlarlar. Bunun için yapmanız gereken çalıştığınız bankanın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak detaylı bilgi almak ve size en yakın yerden işlemlerinizi gerçekleştirmek. Sizin için büyük fırsat olarak değerlendirilen hafta sonu açık banka bulmak artık eskiye göre daha kolay ve gerçektir. Önceden banka bulamadığımız için yüklü miktarda para transferi veya alışı yapamıyor, hafta içini beklemek zorunda kalıyordur. Gelişen teknoloji sayesinde artık kolaylıkla hizmet alabiliyor, işlemlerimizi hafta sonu belirli bir saate kadar bankalardan alabilmenin verdiği mutluluğu yaşayabiliyoruz.

Hafta Sonu Bankalarda Hangi İşlemler Yapılır ?

Yine hafta içi olduğu gibi bir çok işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Dilediğiniz gibi sizlere sunulan hizmetlerden kısıt olmadan faydalanabilir, aşağıda yer alan tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Para transferi
  • Vergi Borcu Ödeme
  • Kredi Başvurusu
  • Kredi Kartı Başvuru ve Ödeme İşlemleri
  • Fatura ödemeleri
  • Mevduat – Yatırım işlemleri

Yukarıda belirttiğimiz işlemler ve daha fazlasını dilediğiniz gibi yapabilir, size en yakın açık olan AVM bankalarını bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Adres bilgilerini bilmiyor iseniz, ”Google haritalar” aracılığı ile konumu yazarak ister araç ile ister iseniz’de yürüme olarak ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçları’da sizleri gideceğiniz yere kadar götürmekte ve daha uygun maliyet ile gidiş hizmeti sağlayabilir. Bunun için yapmanız gereken sakin ve ulaşacağınız konumu belirleyerek yola çıkmanız, işlemlerinizi en kısa sürede sizin için orada bulunan müşteri temsilcileri ile gerçekleştirmenizdir.

Reklam
ETİKETLER:
bilgin
bilgin
Kredi ve finans sektöründe edindiğim deneyim ve bilgiler sayesinde ziyaretçiye ne aradığını düşündürmeden bilgiler sunmayı hedefliyorum. Boş zamanlarımda faydalı bilgiler sunarak sorun yaşayan kişilere pratik ve kesin çözümler sunuyorum. Kredi ile ilgili yaşanan sıkça sorunları analiz ediyor, çözümlerini tüm ziyaretçiler için paylaşarak kolaylıkla işlerini çözmeleri için çaba gösteriyorum. Uzun zamandır İnternet sektöründe edindiğim bilgiler ışığında her insanın neler ile ilgili sorun yaşadığını tespit ederek sorunlarına çözüm olmak istiyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.