Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar ( Tam Liste )

01.04.2018
392
A+
A-
Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar ( Tam Liste )

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar için hazırladığımız bu içeriğimiz sayesinde sizde kolaylıkla kredi kartı başvurusu yapacak, olumlu sonuçlanması durumunda hemen kullanmaya başlayabileceksiniz. Türkiye’nin her yerinde aktif şubeleri bulunan bankalar sayesinde kredi kartı almak artık çok kolay. Yapmanız gereken sadece sizin için önerdiğimiz adımları izlemek ve gelir belgesiz kredi kartı başvurunuzu en iyi şekilde gerçekleştirmek. Günlük harcamalarımızı kredi kartı ile yapmayı tercih eder, daha çok üzerimizde para taşımamak adına bu tür bir ödeme sistemini kullanırız. Aynı zamanda maaşımız yatmadığı zamanlarda parasız kalmak yerine kartımız ile alışveriş yapar, ay başı geldiğinde kullandığımız parayı yatırarak diğer ay tekrar kullanmaya başlayabiliriz.

Peki başvuru yaparak olumsuz sonuç almamak için neler yapmamız gerekiyor ? işte bu adımları dikkatli bir şekilde incelemeniz durumunda sizde bunları öğrenecek, ret cevabı almadan kredi kartınızın olumlu sonuçlanmasını sağlayabilmenin sevincini yaşayabileceksiniz. Hemen her bankanın müşterileri için sunduğu hizmetler arasında kartlar bulunuyor, çünkü tüketicinin her harcaması sırasında bankalar komisyon ücreti kazanarak ay başında güzel paralar kazanma şansı elde ediyor.Bu sebep ile bankaların müşterilerine kredi kartı verme isteği oldukça fazla ve kararlılık ile devam etmektedir. Hiç kart kullanmayan bir kişi bile bankalar tarafından aranarak kart verilmesi için bilgilendirme yapmaktadır. Çoğumuzun buna ihtiyacı olmadığı için ilgilenmiyor, kimimiz ise kartı almayı tercih ediyoruz. Bazılarımız ise kart almak için başvuru yapıyor, bankalar ile hiç çalışmadıkları ve düzenli bir işte görünmedikleri için kartı almayı başaramıyor. Bu etapta sizlerin kısa yoldan başvuru yaparak kart alabileceği bankaları aşağıda liste şeklinde sıraladık;

 • Aktifbank
 • Odeabank
 • ING Bank
 • Garanti Bankası
 • Deniz Bank
 • Yapı Kredi Bankası
 • HSCB Bank
 • TEB Bankası
 • Akbank
 • QNB Finansbank
 • Şekerbank
 • İş Bankası

Yukarıda belirttiğimiz bankalar sizlere gelir belgesi istemeden kredi kartı vermektedir. Tabi bunun bazı şartları olmakta ve sizlerin sicilini findeks.com üzerinde yer alan notunuzu ölçerek karar verirler. Yani kısacası kredi notu yüksek olan kişilerin gelir belgesi sunmadan kart almaları çok kolay ve hızlı gerçekleşir. Bankada sicili bulunmayan ve hiç kart yada kredi kullanmamış bir kişinin ise düşük miktarlı karta sahip olması kolay gerçekleşir. Bu sayede bankalar sizlerin kredi notunu belirlemek için bir süreç sunar ve sizlerin ileride kullanabileceğiniz kredi tutarlarını belirler. Bunun için her zaman bankalar ile kısa zaman içinde çalışmaya başlamalı, ödemelerimizi düzenli yaparak puanımızı yükseltmeliyiz. Sadece kart başvurusu için olmasa’da ileride ev yada araç kredileri içinde bu sizlerden istenecektir.

Kredi Kartı Limitini Nasıl Arttırabiliriz ?

Onay sürecinden sonra aldığımız kredi kartının limiti düşük olması durumunda bunu arttırmamız kolaydır. Eğer düzenli bir işte çalışıyor, aylık kesilen ekstreleri gününde yatırıyor isek limitimizi yükseltmek için hiç bir engel bulunmuyor. Yapmanız gereken kullandığınız kredi kartını alır iken bankanıza otomatik limit yükseltme servisini açık yaptırmak ve ileride bankaların sizi arayarak limitinizi şu kadar yaptık onay veriyor musunuz ? sorusuna evet yanıtı vererek yükseltmektir. Bir diğer seçenek ise kendimiz arayarak kartımızın limitini yükseltmek istediğimizi belirtmek ve bunun için onay vermektir. Bu işlemi bankanızın İnternet bankacılığı servisi üzerinden’de gerçekleştirebilirsiniz. Eğer onay alabilir iseniz hemen limitiniz yükselir ve kartınız’da bakiye görüntülenir. Kartınız ile harcadığınız tüm miktarın belirli bir kısmını her ay minimum olarak yatırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde ödeme yapmaz iseniz kartınız kullanıma kapanır ve borcu tahsil etmek için bankalar ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Kart Ödememi Ne Kadar Yapmazsam Yasal İşlem Başlar ?

Her hizmette olduğu gibi kart ödemelerini’de düzenli yapmanız gerekmektedir. Bankaların sizlere sunduğu bu kredi fırsatını iyi değerlendirmeniz sonucunda hiç bir sorun yaşamaz ve dilediğiniz kadar harcama gerçekleştirebilirsiniz. Peki eğer ödemelerimizi düzenli yapmaz isek ne kadar süre geçtiğinde haciz ile karşı karşıya kalırız ? işte tüm bu soruların yanıtını kısaca sizlere açıklayalım. Bankalardan aldığınız kredi kartlarınızın belirli bir hesap kesim günü bulunmaktadır. Bu sayede harcadığınız tutar ortaya çıkar ve banka üzerine kendi komisyonunu katarak sizden belirli bir kısmını yatırmanızı ister. Eğer ödemenizi zamanında gerçekleştirir iseniz hiç bir sorun yaşamadan kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer ödemelerinizi 1 aydan fazla, yani 3 ay kadar geçirir iseniz banka sizi arayarak yasal işlem başlatılacağını, nasıl bir ödeme planı istediğinizi veya kartın borcunu kapatmanızı isteyebilir. Eğer size ulaşılamama gibi durum olur ise ve kart borcunu ödeyemeyeceğiniz konusunda kanaat getirirler ise dosyanızı ilgili avukata vererek haciz işlemlerine başlarlar.  Bu şekilde bir düzensizlik yapmanız durumunda tekrar kredi kartı ve kredi kullanma ihtimaliniz sıfıra düşecektir.

Reklam
bilgin
bilgin
Kredi ve finans sektöründe edindiğim deneyim ve bilgiler sayesinde ziyaretçiye ne aradığını düşündürmeden bilgiler sunmayı hedefliyorum. Boş zamanlarımda faydalı bilgiler sunarak sorun yaşayan kişilere pratik ve kesin çözümler sunuyorum. Kredi ile ilgili yaşanan sıkça sorunları analiz ediyor, çözümlerini tüm ziyaretçiler için paylaşarak kolaylıkla işlerini çözmeleri için çaba gösteriyorum. Uzun zamandır İnternet sektöründe edindiğim bilgiler ışığında her insanın neler ile ilgili sorun yaşadığını tespit ederek sorunlarına çözüm olmak istiyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.