Çiftçiye Faizsiz Kredi Veren Bankalar ( Detaylı Anlatım )

10.04.2018
311
A+
A-
Çiftçiye Faizsiz Kredi Veren Bankalar ( Detaylı Anlatım )

Çiftçiye faizsiz kredi imkanı sunan bankalar günümüzde büyük kampanyalar hazırlıyor. Devlet desteğinin yanı sıra kullanılabilir olan çiftçinin yüzünü güldüren krediler büyük ilgi görmeye başlamıştır. 2018 yılının devamında bile büyük bir kesimin başvurduğu çiftçi için faizsiz kullanılabilir kredi seçeneklerini sizler için hazırladık. Yakın zamanda kullanabileceğiniz bu kredi ile işinizi büyütebilir, iş yerinizi hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Yeni çıkan teşvikler sayesinde hayvancılık ve tarım ile uğraşan çiftçilerin yüzünü güldürmeye yetiyor. İsteyen kişilerin gerekli şartları sağlaması durumunda kolaylıkla bu kredi için başvuru şansı’da bulunuyor. Kullanılacak bu krediyi istediğimiz bankadan kullanmakta tamamen özgürüz. Yapmamız gereken tüm belgeleri tamamlamak ve eksiksiz bir şekilde başvuru gerçekleştirmek. Onay sonrası alacağımız krediyi faizsiz bir şekilde geri ödüyor, bankalara faiz miktarı devlet tarafından ödenerek destek sağlanıyor.

Bu Destekten Kimler Yararlanabilir ?

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından ve Ziraat Bankası aracılığı ile 2018 yılında sunulan bu desteği almak için gereken bazı önemli etkenler bulunuyor. Kullanmak istediğimizde kredi tutarı ve alınacak iş ile ilgili bilgiler vermemiz gerekiyor. Bu sayede bize sunulan bu destekten yararlanmak için eriye eksik bir adım kalmıyor. Detaylı bir şekilde bizim için sağlanan bu destekler ve sektörler ile ilgili bilgiler aşağıda sırasıyla sizlere sunulmuştur. İnceleyerek nasıl ve hangi sektörlerde bu kredi imkanını kullanabileceğimizi öğrenebiliriz.

  • Et, süt ve sığır yetiştiriciliği sektöründe yer alanlar için sunulan kredi miktarı 750 bin TL ‘ye kadar çıkmaktadır. İşletme döneminde ( 100 bin TL )
  • Yaygınlaşmış hayvancılık üretimi yapmakta olanlar için sunulan kredi tutarı 100 bin TL’ye kadar sunulur.
  • Pek çok kişinin tercih ettiği damızlık düve için sağlanan destek miktarı 7,5 Milyon TL miktarına kadar ulaşıyor.
  • Damızlık yetiştiricileri için sunulan yatırım ve işletme için verilebilen en yüksek tutar 7,5 milyon TL.
  • Küçükbaş hayvancılık için yatırım yapmak isteyenlere 5 milyon TL’ye kadar destek sağlanabilmekte.
  • Su ürünleri için 5 milyon TL ve işletme zamanında 100 bin TL.

Başvuru için yapmanız gereken evraklarınızı alarak size en yakın bulunan Ziraat şubesine giderek bu destekten yararlanmak istediğinizi söyleyerek başvurunuzu tamamlamak ve ilerleyen süreci takip etmek. Onay sonrasında yatırım ve işletme için gereken tüm miktarı kullanarak işinizi büyütme şansına sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda gelirinizi arttırmak için faizsiz sunulan bu hizmetler sayesinde daha çok verim sağlayarak ekonomi’ye desteğinizi arttıracaksınız.

Reklam
bilgin
bilgin
Kredi ve finans sektöründe edindiğim deneyim ve bilgiler sayesinde ziyaretçiye ne aradığını düşündürmeden bilgiler sunmayı hedefliyorum. Boş zamanlarımda faydalı bilgiler sunarak sorun yaşayan kişilere pratik ve kesin çözümler sunuyorum. Kredi ile ilgili yaşanan sıkça sorunları analiz ediyor, çözümlerini tüm ziyaretçiler için paylaşarak kolaylıkla işlerini çözmeleri için çaba gösteriyorum. Uzun zamandır İnternet sektöründe edindiğim bilgiler ışığında her insanın neler ile ilgili sorun yaşadığını tespit ederek sorunlarına çözüm olmak istiyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.